logo
Duurzaamheid

“Geen enkel kind zal honger lijden” – EG sponsort de ontbijtclub

“Geen enkel kind zal honger lijden” – EG sponsort de ontbijtclub

Gisteren was het startpunt van de nieuwe en verbeterde ontbijtclub van de St. Antony’s rooms-katholieke school, gesponsord door Euro Garages en de Greggs Foundation.

De St. Antony’s school zei het volgende: "Het doet ons groot genoegen ouders, vrijwilligers, kinderen en bezoekers deze ochtend te mogen verwelkomen bij de lancering van onze nieuwe ontbijtclub. Een hongerig kind kan niet goed leren en in het huidige economische klimaat, zijn ouders aan het worstelen om rond te komen. Als school willen we onze families ondersteunen. De Greggs Foundation heeft samengewerkt met de school om een gezond ontbijt voor iedereen te promoten en we zijn ontzettend blij dat we nu worden gesponsord door het hoofdkantoor in Blackburn van de EG Groep."

Ongeveer 100 schoolkinderen hebben de lancering bijgewoond, samen met ouders, vrijwilligers, docenten en een aantal van onze eigen vertegenwoordigers.

Salim Hasan, landmanager in het VK die de lancering namens de EG Group bijwoonde, zei: "De EG Group heeft een bescheiden oorsprong in juist deze gemeenschap en heeft zich ontwikkeld tot de bloeiende internationale onderneming die het nu is door keihard te werken, doorzettingsvermogen en veerkracht te tonen."

Javid Patel, ontwikkelingsmanager bij de EG Group voegde hieraan toe: "We kijken uit naar de verdere ontwikkeling van dit partnerschap met St. Antony’s en hopen het belang van een gezond leven en degelijk onderwijs te kunnen blijven promoten bij zoveel mogelijk mensen en gemeenschappen die we kunnen bereiken. We zijn er bijzonder trots op dat onze eerste lancering van de ontbijtclub ook hier in Blackburn plaatsvindt."

"Dit is precies de houding die we proberen bij te brengen aan onze leerlingen op St. Antony’s; het is deze sterke werkethiek die alles mogelijk maakt. Deze inspirerende onderneming zal nu een gezonde start bieden aan onze leerlingen zodat zij elke dag weer succes kunnen boeken en hun dromen kunnen verwezenlijken."